50 nápadov na zariadenie malej obývacej izby 1. časť

Obývacia izba je miesto, kde sa väčšinou stretávame s rodinou a kamarátmi. Kvôli tomu máme v tejto izbe umiestnenú televíziu, počítač a iné spotrebiče, ktoré tlmia priestor. To je dôvod, prečo si väčšina ľudí myslí, že čím väčšia obývacia izba, tým lepšie. Nemusí to však byť pravda.
Pri zariaďovaní obývacej izby nie je nutnosťou kúpiť malý nábytok, ak chceme mať útulne upravenú izbu. Na druhej strane nie je potrebné ani kupovať obrovský stôl a gauč kvôli vyplneniu priestoru.

Prinášame Vám týchto 50 inšpirácií na zariadenie obývacích izieb na rok 2018.

1. Eklektický štýl

Možno je tento výraz pre vás cudzí, no pri pohľade na túto fotku je všetko jasné. Každý kúsok úplne odlišný, no napriek tomu, dokonalá harmónia. Sklenený stolík s drevenými prvkami, zlaté sedačky a divoká tapeta. Lesklý rám zrkadiel dodáva izbe žiaru a lesk bez toho, aby rušil dokonalú atmosféru. Nezáleží na tom, aký veľký kus nábytku sa v izbe nachádza, ide o veľkosť jeho osobnosti.

2. Pozemské potešenie

Dizajn tejto izby je finančne nenáročný. Pýtate sa prečo?  Ak ste pri prezeraní fotografie narazili na koberec, tu je odpoveď. Na rozdiel od hotových kobercov si z tohto typu môžete odrezať potrebnú veľkosť a tvar a tak zakryjete miesta, ktoré by ste klasickým hotovým kobercom nezakryli.  Budete sa cítiť útulne a vaša návšteva  nezaznamená rozdiel, takže tento skvost môže zostať vašim domácim dizajnérskym tajomstvom.

3. Rekreačné aktivity

Už sa vám niekedy stalo, že ste na internete alebo v časopise našli fotku zariadenej izby a povedali ste si „To musím mať!“ ? V takomto prípade je najlepšie vziať si so sebou fotografiu do svojich obľúbených obchodov s nábytkom a nakúpiť rovnaké kusy. Samozrejme, nepodarí sa vám nájsť všetky kusy nábytku úplné zhodné s tými z fotografie, no pri konečnom výsledku bude vaša izba osobnejšia a útulnejšia.

Zdroj: https://homebnc.com/best-small-living-room-design-ideas/